CF HoldCo 2 AB
Org.nr: 559449-8726| Nyckeltal | 2025-12 | 2024-12 | 2023-12 |
|---|---|---|---|
| Omsättning (kSEK) | 8 608 | 7 507 | 1 081 |
| Resultat efter finansnetto (kSEK) | 70 | 188 | -420 |
| Antal anställda | |||
| Omsättning/anställd (kSEK) | 0.0 | 0.0 | 0.0 |
| Löner till Styrelse och VD (kSEK) | |||
| Löner till övriga (kSEK) | |||
| Vinstmarginal % | 0.8 | 2.5 | -38.9 |
| Kassalikviditet % | 100.1 | 100.0 | 99.3 |
| Soliditet % | 57.8 | 46.1 | 46.7 |
| Resultaträkning | 2025-12 | 2024-12 | 2023-12 |
|---|---|---|---|
| Intäkter | |||
| Total omsättning (kSEK) | 8 608 | 7 507 | 1 081 |
| Kostnader | |||
| Summa rörelsekostnader (kSEK) | -8 678 | -8 032 | -1 501 |
| Avskrivningar (kSEK) | 0 | 0 | 0 |
| Rörelseresultat efter avskrivningar (kSEK) | -70 | -525 | -420 |
| | |||
| Resultat efter finansnetto (kSEK) | 70 | 188 | -420 |
| Resultat före skatt (kSEK) | 70 | 559 | -420 |
| Skatt (kSEK) | 19 | 27 | 0 |
| Årets resultat (kSEK) | 51 | 532 | -420 |
| Balansräkning | 2025-12 | 2024-12 | 2023-12 |
|---|---|---|---|
| Tillgångar | |||
| Summa anläggningstillgångar (kSEK) | 70 125 | 70 125 | 70 125 |
| Summa varulager (kSEK) | 0 | 0 | 0 |
| Summa omsättningstillgångar (kSEK) | 51 314 | 81 963 | 78 976 |
| Summa tillgångar (kSEK) | 121 439 | 152 088 | 149 101 |
| Eget kapital och skulder | |||
| Aktiekapital (kSEK) | 25 | 25 | 25 |
| Årets resultat (kSEK) | 51 | 532 | -420 |
| Summa eget kapital (kSEK) | 70 188 | 70 137 | 69 605 |
| Summa obeskattade reserver (kSEK) | 0 | 0 | 0 |
| Summa långfristiga skulder (kSEK) | 0 | 0 | 0 |
| Summa kortfristiga skulder (kSEK) | 51 251 | 81 951 | 79 496 |
| Summa eget kapital och skulder (kSEK) | 121 439 | 152 088 | 149 101 |
VD/Högst Ansvarig
Verksamhetsbeskrivning
Bolaget ska, direkt eller indirekt, investera i, äga och förvalta fastigheter samt bedriva därmed förenlig verksamhet.
Huvudbransch SNI
68320 - Annan fastighetsförmedling och fastighetsförvaltning på uppdrag



