Fogfritt i Haninge AB
Org.nr: 559357-3941| Nyckeltal | 2025-12 | 2024-12 | 2023-12 |
|---|---|---|---|
| Omsättning (kSEK) | 1 130 | 975 | 0 |
| Resultat efter finansnetto (kSEK) | 4 693 | 1 523 | 13 910 |
| Antal anställda | 0 | 0 | 0 |
| Omsättning/anställd (kSEK) | 0.0 | 0.0 | 0.0 |
| Löner till Styrelse och VD (kSEK) | 0 | 0 | 0 |
| Löner till övriga (kSEK) | 0 | 0 | 0 |
| Vinstmarginal % | 416.6 | 156.2 | 0.0 |
| Kassalikviditet % | 796.1 | 1656.4 | 54675.0 |
| Soliditet % | 95.6 | 97.1 | 99.9 |
| Resultaträkning | 2025-12 | 2024-12 | 2023-12 |
|---|---|---|---|
| Intäkter | |||
| Total omsättning (kSEK) | 1 130 | 975 | 0 |
| Kostnader | |||
| Summa rörelsekostnader (kSEK) | -530 | -603 | -46 |
| Avskrivningar (kSEK) | -351 | -310 | 351 |
| Rörelseresultat efter avskrivningar (kSEK) | 600 | 372 | -46 |
| | |||
| Resultat efter finansnetto (kSEK) | 4 693 | 1 523 | 13 910 |
| Resultat före skatt (kSEK) | 4 530 | 1 803 | 14 010 |
| Skatt (kSEK) | 124 | 179 | 0 |
| Årets resultat (kSEK) | 4 406 | 1 624 | 14 010 |
| Balansräkning | 2025-12 | 2024-12 | 2023-12 |
|---|---|---|---|
| Tillgångar | |||
| Summa anläggningstillgångar (kSEK) | 26 166 | 26 108 | 3 125 |
| Summa varulager (kSEK) | 0 | 0 | 0 |
| Summa omsättningstillgångar (kSEK) | 8 526 | 7 818 | 10 935 |
| Summa tillgångar (kSEK) | 34 693 | 33 926 | 14 060 |
| Eget kapital och skulder | |||
| Aktiekapital (kSEK) | 50 | 50 | 50 |
| Årets resultat (kSEK) | 4 406 | 1 624 | 14 010 |
| Summa eget kapital (kSEK) | 31 426 | 31 020 | 14 040 |
| Summa obeskattade reserver (kSEK) | 2 196 | 2 434 | 0 |
| Summa långfristiga skulder (kSEK) | 0 | 0 | 0 |
| Summa kortfristiga skulder (kSEK) | 1 071 | 472 | 20 |
| Summa eget kapital och skulder (kSEK) | 34 693 | 33 926 | 14 060 |
VD/Högst Ansvarig
Tillsynsbefattningar
Verksamhetsbeskrivning
Bolaget skall bedriva takläggning, samt äga och förvalta fastigheter och aktier.
Huvudbransch SNI
41000 - Byggande av bostadshus och andra byggnader



