T&M Förvaltning AB
Org.nr: 559336-0968| Nyckeltal | 2025-12 | 2024-12 | 2023-12 |
|---|---|---|---|
| Omsättning (kSEK) | 0 | 0 | 54 |
| Resultat efter finansnetto (kSEK) | -266 816 | -4 855 | 39 129 |
| Antal anställda | |||
| Omsättning/anställd (kSEK) | 0.0 | 0.0 | 0.0 |
| Löner till Styrelse och VD (kSEK) | |||
| Löner till övriga (kSEK) | |||
| Vinstmarginal % | 0.0 | 0.0 | 24313.0 |
| Kassalikviditet % | 83.2 | 132.9 | 154.9 |
| Soliditet % | 99.3 | 99.1 | 2.7 |
| Resultaträkning | 2025-12 | 2024-12 | 2023-12 |
|---|---|---|---|
| Intäkter | |||
| Total omsättning (kSEK) | 0 | 0 | 54 |
| Kostnader | |||
| Summa rörelsekostnader (kSEK) | -6 | -1 | 0 |
| Avskrivningar (kSEK) | 0 | 0 | 0 |
| Rörelseresultat efter avskrivningar (kSEK) | -6 | -1 | 54 |
| | |||
| Resultat efter finansnetto (kSEK) | -266 816 | -4 855 | 39 129 |
| Resultat före skatt (kSEK) | -273 566 | -5 605 | 39 129 |
| Skatt (kSEK) | 0 | 3 | 4 409 |
| Årets resultat (kSEK) | -273 566 | -5 608 | 34 720 |
| Balansräkning | 2025-12 | 2024-12 | 2023-12 |
|---|---|---|---|
| Tillgångar | |||
| Summa anläggningstillgångar (kSEK) | 1 161 644 | 1 429 782 | 1 418 525 |
| Summa varulager (kSEK) | 0 | 0 | 0 |
| Summa omsättningstillgångar (kSEK) | 6 653 | 16 493 | 62 582 |
| Summa tillgångar (kSEK) | 1 168 297 | 1 446 275 | 1 481 107 |
| Eget kapital och skulder | |||
| Aktiekapital (kSEK) | 25 | 25 | 25 |
| Årets resultat (kSEK) | -273 566 | -5 608 | 34 720 |
| Summa eget kapital (kSEK) | 1 160 297 | 1 433 863 | 39 471 |
| Summa obeskattade reserver (kSEK) | 0 | 0 | 0 |
| Summa långfristiga skulder (kSEK) | 0 | 0 | 1 401 227 |
| Summa kortfristiga skulder (kSEK) | 8 000 | 12 412 | 40 409 |
| Summa eget kapital och skulder (kSEK) | 1 168 297 | 1 446 275 | 1 481 107 |
VD/Högst Ansvarig
Verksamhetsbeskrivning
Bolaget skall äga och förvalta värdepapper, aktier och rättigheter samt därmed förenlig verksamhet.
Huvudbransch SNI
64994 - Förvaltning av och handel med värdepapper, för en begränsad och sluten krets av ägare



