Tiririca Surf Hotel AB
Org.nr: 559333-7370| Nyckeltal | 2025-12 | 2024-12 | 2023-12 |
|---|---|---|---|
| Omsättning (kSEK) | 743 | 796 | 107 |
| Resultat efter finansnetto (kSEK) | -1 602 | -2 689 | -1 383 |
| Antal anställda | |||
| Omsättning/anställd (kSEK) | 0.0 | 0.0 | 0.0 |
| Löner till Styrelse och VD (kSEK) | |||
| Löner till övriga (kSEK) | |||
| Vinstmarginal % | -215.6 | -337.7 | -1292.5 |
| Kassalikviditet % | 1570.0 | 822.5 | 265.0 |
| Soliditet % | 2.9 | 6.1 | 5.6 |
| Resultaträkning | 2025-12 | 2024-12 | 2023-12 |
|---|---|---|---|
| Intäkter | |||
| Total omsättning (kSEK) | 743 | 796 | 107 |
| Kostnader | |||
| Summa rörelsekostnader (kSEK) | -2 351 | -3 496 | -1 490 |
| Avskrivningar (kSEK) | -307 | -307 | -307 |
| Rörelseresultat efter avskrivningar (kSEK) | -1 609 | -2 700 | -1 383 |
| | |||
| Resultat efter finansnetto (kSEK) | -1 602 | -2 689 | -1 383 |
| Resultat före skatt (kSEK) | -602 | -2 689 | 1 017 |
| Skatt (kSEK) | 0 | 0 | 0 |
| Årets resultat (kSEK) | -602 | -2 689 | 1 017 |
| Balansräkning | 2025-12 | 2024-12 | 2023-12 |
|---|---|---|---|
| Tillgångar | |||
| Summa anläggningstillgångar (kSEK) | 18 186 | 18 493 | 20 230 |
| Summa varulager (kSEK) | 0 | 0 | 0 |
| Summa omsättningstillgångar (kSEK) | 628 | 329 | 106 |
| Summa tillgångar (kSEK) | 18 814 | 18 822 | 20 336 |
| Eget kapital och skulder | |||
| Aktiekapital (kSEK) | 25 | 25 | 25 |
| Årets resultat (kSEK) | -602 | -2 689 | 1 017 |
| Summa eget kapital (kSEK) | 551 | 1 152 | 1 141 |
| Summa obeskattade reserver (kSEK) | 0 | 0 | 0 |
| Summa långfristiga skulder (kSEK) | 18 223 | 17 630 | 19 155 |
| Summa kortfristiga skulder (kSEK) | 40 | 40 | 40 |
| Summa eget kapital och skulder (kSEK) | 18 814 | 18 822 | 20 336 |
VD/Högst Ansvarig
Tillsynsbefattningar
Verksamhetsbeskrivning
Bolaget ska äga och förvalta fast och lös egendom, samt aktier och andelar i hel- eller delägda bolag och därmed förenlig verksamhet.



