NSF IV CareReal Anderslöv 1 AB
Org.nr: 559164-4603| Nyckeltal | 2025-12 | 2024-12 | 2023-12 |
|---|---|---|---|
| Omsättning (kSEK) | 28 393 | 28 317 | 27 708 |
| Resultat efter finansnetto (kSEK) | -28 734 | -24 097 | -52 624 |
| Antal anställda | 0 | 0 | 0 |
| Omsättning/anställd (kSEK) | 0.0 | 0.0 | 0.0 |
| Löner till Styrelse och VD (kSEK) | 0 | 0 | 0 |
| Löner till övriga (kSEK) | 0 | 0 | 0 |
| Vinstmarginal % | 21.4 | 17.8 | -92.8 |
| Kassalikviditet % | 661.7 | 527.7 | 1110.6 |
| Soliditet % | 3.5 | 4.2 | 1.7 |
| Resultaträkning | 2025-12 | 2024-12 | 2023-12 |
|---|---|---|---|
| Intäkter | |||
| Total omsättning (kSEK) | 28 393 | 28 317 | 27 708 |
| Kostnader | |||
| Summa rörelsekostnader (kSEK) | -22 360 | -23 367 | -53 452 |
| Avskrivningar (kSEK) | -16 028 | -16 023 | -46 074 |
| Rörelseresultat efter avskrivningar (kSEK) | 6 033 | 4 950 | -25 745 |
| | |||
| Resultat efter finansnetto (kSEK) | -28 734 | -24 097 | -52 624 |
| Resultat före skatt (kSEK) | -38 991 | -33 937 | -61 960 |
| Skatt (kSEK) | -539 | -4 998 | 2 810 |
| Årets resultat (kSEK) | -38 452 | -28 939 | -64 770 |
| Balansräkning | 2025-12 | 2024-12 | 2023-12 |
|---|---|---|---|
| Tillgångar | |||
| Summa anläggningstillgångar (kSEK) | 510 980 | 527 008 | 543 000 |
| Summa varulager (kSEK) | 0 | 0 | 0 |
| Summa omsättningstillgångar (kSEK) | 129 680 | 101 680 | 61 296 |
| Summa tillgångar (kSEK) | 640 660 | 628 688 | 604 296 |
| Eget kapital och skulder | |||
| Aktiekapital (kSEK) | 50 | 50 | 50 |
| Årets resultat (kSEK) | -38 452 | -28 939 | -64 770 |
| Summa eget kapital (kSEK) | 22 664 | 26 116 | 10 055 |
| Summa obeskattade reserver (kSEK) | 0 | 0 | 0 |
| Summa långfristiga skulder (kSEK) | 583 612 | 567 980 | 568 402 |
| Summa kortfristiga skulder (kSEK) | 19 599 | 19 270 | 5 519 |
| Summa eget kapital och skulder (kSEK) | 640 660 | 628 688 | 604 296 |
VD/Högst Ansvarig
Tillsynsbefattningar
Öhrlings PricewaterhouseCoopers AB , Revisor
Verksamhetsbeskrivning
Bolaget har till föremål för sin verksamhet att direkt eller indirekt förvärva, utveckla och förvalta fast egendom samt bedriva annan verksamhet som styrelsen anser vara förenlig därmed.
Huvudbransch SNI
68202 - Uthyrning och förvaltning av egna eller arrenderade industrilokaler



