V1 Holding AB
Org.nr: 559000-6150| Nyckeltal | 2025-12 | 2024-12 | 2023-12 |
|---|---|---|---|
| Omsättning (kSEK) | 1 755 | 1 329 | 1 178 |
| Resultat efter finansnetto (kSEK) | 113 042 | -11 | 4 976 |
| Antal anställda | 0 | 0 | 0 |
| Omsättning/anställd (kSEK) | 0.0 | 0.0 | 0.0 |
| Löner till Styrelse och VD (kSEK) | 0 | 0 | 0 |
| Löner till övriga (kSEK) | 0 | 0 | 0 |
| Vinstmarginal % | 6441.1 | -0.8 | 422.4 |
| Kassalikviditet % | 24.9 | 21.8 | 330.9 |
| Soliditet % | 99.6 | 99.5 | 99.7 |
| Resultaträkning | 2025-12 | 2024-12 | 2023-12 |
|---|---|---|---|
| Intäkter | |||
| Total omsättning (kSEK) | 1 755 | 1 329 | 1 178 |
| Kostnader | |||
| Summa rörelsekostnader (kSEK) | -1 780 | -1 353 | -1 203 |
| Avskrivningar (kSEK) | 0 | 0 | 0 |
| Rörelseresultat efter avskrivningar (kSEK) | -25 | -24 | -24 |
| | |||
| Resultat efter finansnetto (kSEK) | 113 042 | -11 | 4 976 |
| Resultat före skatt (kSEK) | 113 042 | -11 | 4 976 |
| Skatt (kSEK) | 0 | 0 | 0 |
| Årets resultat (kSEK) | 113 042 | -11 | 4 976 |
| Balansräkning | 2025-12 | 2024-12 | 2023-12 |
|---|---|---|---|
| Tillgångar | |||
| Summa anläggningstillgångar (kSEK) | 669 207 | 556 381 | 560 768 |
| Summa varulager (kSEK) | 0 | 0 | 0 |
| Summa omsättningstillgångar (kSEK) | 703 | 650 | 5 327 |
| Summa tillgångar (kSEK) | 669 909 | 557 031 | 566 095 |
| Eget kapital och skulder | |||
| Aktiekapital (kSEK) | 50 | 50 | 50 |
| Årets resultat (kSEK) | 113 042 | -11 | 4 976 |
| Summa eget kapital (kSEK) | 667 090 | 554 048 | 564 485 |
| Summa obeskattade reserver (kSEK) | 0 | 0 | 0 |
| Summa långfristiga skulder (kSEK) | 0 | 0 | 0 |
| Summa kortfristiga skulder (kSEK) | 2 819 | 2 983 | 1 610 |
| Summa eget kapital och skulder (kSEK) | 669 909 | 557 031 | 566 095 |
VD/Högst Ansvarig
Verksamhetsbeskrivning
Bolaget ska äga och förvalta lös och fast egendom samt bedriva därmed förenlig verksamhet.
Huvudbransch SNI
70200 - Konsultverksamhet avseende företags organisation



