Rp1 Holding AB
Org.nr: 556736-6322| Nyckeltal | 2025-12 | 2024-12 | 2023-12 |
|---|---|---|---|
| Omsättning (kSEK) | 2 265 | 1 837 | 1 637 |
| Resultat efter finansnetto (kSEK) | 308 | 149 368 | -1 506 |
| Antal anställda | 0 | 0 | 0 |
| Omsättning/anställd (kSEK) | 0.0 | 0.0 | 0.0 |
| Löner till Styrelse och VD (kSEK) | 0 | 0 | 0 |
| Löner till övriga (kSEK) | 0 | 0 | 0 |
| Vinstmarginal % | 13.6 | 8461.5 | 0.4 |
| Kassalikviditet % | 103.7 | 219.1 | 99.6 |
| Soliditet % | 93.9 | 76.9 | 58.5 |
| Resultaträkning | 2025-12 | 2024-12 | 2023-12 |
|---|---|---|---|
| Intäkter | |||
| Total omsättning (kSEK) | 2 265 | 1 837 | 1 637 |
| Kostnader | |||
| Summa rörelsekostnader (kSEK) | -2 299 | -1 892 | -1 700 |
| Avskrivningar (kSEK) | 0 | 0 | 0 |
| Rörelseresultat efter avskrivningar (kSEK) | -34 | -55 | -63 |
| | |||
| Resultat efter finansnetto (kSEK) | 308 | 149 368 | -1 506 |
| Resultat före skatt (kSEK) | 308 | 149 368 | -1 506 |
| Skatt (kSEK) | 0 | 0 | 0 |
| Årets resultat (kSEK) | 308 | 149 368 | -1 506 |
| Balansräkning | 2025-12 | 2024-12 | 2023-12 |
|---|---|---|---|
| Tillgångar | |||
| Summa anläggningstillgångar (kSEK) | 280 094 | 279 904 | 286 897 |
| Summa varulager (kSEK) | 0 | 0 | 0 |
| Summa omsättningstillgångar (kSEK) | 18 867 | 286 114 | 202 204 |
| Summa tillgångar (kSEK) | 298 961 | 566 019 | 489 101 |
| Eget kapital och skulder | |||
| Aktiekapital (kSEK) | 100 | 100 | 100 |
| Årets resultat (kSEK) | 308 | 149 368 | -1 506 |
| Summa eget kapital (kSEK) | 280 764 | 435 456 | 286 088 |
| Summa obeskattade reserver (kSEK) | 0 | 0 | 0 |
| Summa långfristiga skulder (kSEK) | 0 | 0 | 0 |
| Summa kortfristiga skulder (kSEK) | 18 197 | 130 562 | 203 013 |
| Summa eget kapital och skulder (kSEK) | 298 961 | 566 019 | 489 101 |
VD/Högst Ansvarig
Verksamhetsbeskrivning
Bolaget skall äga och förvalta fast och lös egendom.
Huvudbransch SNI
70200 - Konsultverksamhet avseende företags organisation



