Paolo's AB
Org.nr: 556334-1691| Nyckeltal | 2025-12 | 2024-12 | 2023-12 |
|---|---|---|---|
| Omsättning (kSEK) | 1 286 | 7 675 | 1 659 |
| Resultat efter finansnetto (kSEK) | -376 | 145 | 690 |
| Antal anställda | 0 | 0 | |
| Omsättning/anställd (kSEK) | 0.0 | 0.0 | 0.0 |
| Löner till Styrelse och VD (kSEK) | |||
| Löner till övriga (kSEK) | |||
| Vinstmarginal % | -28.6 | 2.3 | 42.2 |
| Kassalikviditet % | 106.7 | 176.2 | 9.4 |
| Soliditet % | 40.7 | 45.6 | 31.5 |
| Resultaträkning | 2025-12 | 2024-12 | 2023-12 |
|---|---|---|---|
| Intäkter | |||
| Total omsättning (kSEK) | 1 286 | 7 675 | 1 659 |
| Kostnader | |||
| Summa rörelsekostnader (kSEK) | -1 655 | -7 497 | -959 |
| Avskrivningar (kSEK) | 0 | 0 | 0 |
| Rörelseresultat efter avskrivningar (kSEK) | -369 | 178 | 700 |
| | |||
| Resultat efter finansnetto (kSEK) | -376 | 145 | 690 |
| Resultat före skatt (kSEK) | -376 | 145 | 690 |
| Skatt (kSEK) | 0 | 30 | 142 |
| Årets resultat (kSEK) | -376 | 115 | 548 |
| Balansräkning | 2025-12 | 2024-12 | 2023-12 |
|---|---|---|---|
| Tillgångar | |||
| Summa anläggningstillgångar (kSEK) | 0 | 0 | 0 |
| Summa varulager (kSEK) | 1 221 | 155 | 4 792 |
| Summa omsättningstillgångar (kSEK) | 3 317 | 3 791 | 5 123 |
| Summa tillgångar (kSEK) | 3 317 | 3 791 | 5 123 |
| Eget kapital och skulder | |||
| Aktiekapital (kSEK) | 100 | 100 | 100 |
| Årets resultat (kSEK) | -376 | 115 | 548 |
| Summa eget kapital (kSEK) | 1 351 | 1 727 | 1 612 |
| Summa obeskattade reserver (kSEK) | 0 | 0 | 0 |
| Summa långfristiga skulder (kSEK) | 0 | 0 | 0 |
| Summa kortfristiga skulder (kSEK) | 1 965 | 2 064 | 3 511 |
| Summa eget kapital och skulder (kSEK) | 3 317 | 3 791 | 5 123 |
VD/Högst Ansvarig
Tillsynsbefattningar
Öhrlings PricewaterhouseCoopers AB , Revisor
Verksamhetsbeskrivning
Bolaget skall bedriva restaurang- och caféverksamhet och även idka annan därmed förenlig verksamhet.
Huvudbransch SNI
56110 - Restaurangverksamhet



